Zakladáte novú firmu, alebo máte pocit, že je čas na radikálnu zmenu? Neviete sa presne rozhodnúť aké IT technologické vybavenie potrebujete a aké technológie budete potrebovať v najbližích rokoch? Neprehľadné ponuky riešení su príliš mätúce?

Nechajte si poradiť.

Pomôžeme Vám identifikovať Vaše potreby a navrhneme Vám riešenie na mieru. A nezáleží príliš na tom, či budujete, alebo transformujete predajňu, kanceláriu, sieť pobočiek, alebo vlastné dátové centrum. Naši špecialisti poznajú úskalia týchto variánt a budú Vašou pravou rukou a oporou.

Ak budete s našim inžinieringom spokojní, radi pre Vás navrhnuté riešenie vybudujeme a odovzdáme. A to rýchlo a profesionálne.

A keďže vieme, že sme Vám poradili najlepšie ako sme vedeli a navrhnuté systémy sú spoľahlivé a overené, bez probémov si u nás môžete objednať aj komplexnú správu inštalovaného vybavenia. Od siete, cez hardvér až po softvér. Kvalitná dokumentácia a transparentné jednanie s dôrazom na loajalitu k zákazníkovi Vám zaručí že sa nesnažíme spraviť si z Vás rukojemníka, ale čo najkvalitnejšie pokryť Vaše potreby.

A vy sa môžete na 100% sústrediť na svoje výrobné alebo obchodné aktivity.